Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

FLOWER BOX s penovými ružami ako darček pre dámu každého veku.

Darujte svojim drahým na sviatok exkluzívne penové ruže vo flowerboxe v tvare srdca. Objavte výnimočné penové kvety, ktoré nikdy nezvädnú.

Symbol nevädnúcej lásky

Potešte ju kvetmi, ktoré nikdy nezvädnú – rovnako ako vaša náklonnosť, vzťah, rodinné alebo priateľské puto. Či už flower box podarujete partnerke, mame, babičke či kamarátke k narodeninám, meninám, na Valentína, výročie alebo pri inej slávnostnej príležitosti, spomienku na špeciálny deň si uchová naveky.

Kytica ruží v boxe, ktorá vydrží navždy

Dlhotrvajúce ruže v boxe sú u žien čoraz populárnejšie – a to medzi všetkými vekovými kategóriami. Rozžiaria oči mladých dievčat, učaria dospelým slečnám a pri srdci zahrejú aj staršie dámy. Kytica ruží v boxe v sebe spája eleganciu prírodných rezaných kvetín a stálosť penových materiálov. Navyše, umelé ruže budú v perfektnom stave oveľa dlhšie než stabilizované ruže, ktoré si čerstvý vzhľad udržia len niekoľko rokov. Luxusné darčekové balenie kvetov

Večné ruže sú bohato aranžované v darčekovej škatuli, ktorá je previazaná saténovou mašľou. Vybrať si môžete tvar srdca, či dokonca niečo extravagantnejšie, napríklad aj roztomilý psík alebo macko z ruží. Flower box nemusíte už nijako špeciálne baliť či polievať, ako by to bolo v prípade živých kvetov. Pestré, sýte farby kytice, pevný tvar lupeňov a luxusnú dekoráciu v jednom si tak obdarované dámy môžu užívať neustále. Stačí už len vybrať penový alebo mydlový flower box, ktorý na perách tej vašej vyčarujú ten najväčší úsmev.