MACHOVÉ SRDCE

51.9079.90

MACHOVÉ SRDCE

Machové srdiečko je handmade  výrobok vyrobený z dubového dreva v rôznych veľkostiach a hrúbkou 3 cm, v troch farebných prevedeniach – Natureheart (svetlo hnedá), Antiqueheart (tmavo hnedá) a Blackheart (čierna).

Vnútro srdiečka je tvorené stabilizovaným machom (Polarmoss Fínsky Sobí mach), ktorý je ručne zbieraný pre ochranu prírody. Povrch dreva je ošetrený tvrdým voskovým olejom, čím je vodeodpudivý, oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Srdiečko v základnej kombinácií je samostojace alebo závesné pomocou háčika.

Ide o 100% prírodný materiál, ktorý je upravený špeciálnym procesom. Pri procese stabilizácie sa zachovávajú prirodzené vlastnosti ako je mäkkosť a prirodzený vzhľad. Farbyveľkosti sa môžu líšiť, nakoľko ide o prírodný materiál. Môže sa stať, že zo srdiečka budete cítiť „pach“. Je to len výsledkom stabilizačného procesu, ktorý je úplne zdraviu neškodný a po čase sa úplne minimalizuje.

Machové srdiečko nepotrebuje žiadnu špeciálnu starostlivosť a údržbu.

  • nepolievajte ho, nezavlažujte – voda mu uškodí
  • neumiestňujte ho v príliš vlhkom alebo príliš suchom prostredí (mach sa stáva suchším ak vlhkosť klesne pod 40% a znovu získa svoju pružnosť nad 40%)
  • srdiečko neumiestňujte na priame slnko
  • čistí vzduch
  • má vysoké akusticko absorbčné vlastnosti
  • zavesí sa pomocou jednoduchého závesného systému, prípadne má samostatný podstavec

K srdiečku je možné doobjednať podstavec a krabičku s vlastným venovaním (venovanie uveďte do poznámky).

Rozmery:

Machové srdiečko 20cm / 20×17,5cm

Machové srdiečko 25cm / 25x22cm

Machové srdiečko 30cm / 30x26cm

Machové srdiečko 50cm / 50x44cm

Machové srdiečko 70cm / 70x61cm

Vymazať