PERLOVÉ VÍNO – ROSÉ

23.90

PERLOVÉ VÍNO – ROSÉ

Darčekové perlové víno – na narodeniny je klasikou, ktorou nesklamete žiadneho oslávenca. Ak sa chcete od ostatných gratulantov odlíšiť, mali by ste siahnuť po exkluzívnom darčekovom víne s nápaditou etiketou.

Vyberať si môžete z rôznych etikiet, rôznych nápisov, blahoželaní či etikety s číslicou, ktorú vyberte podľa veku oslávenca. Samozrejmosťou je pridanie fotografie oslávenca. V prípade záujmu je u nás možné zakúpiť si víno s vlastnou navrhnutou etiketou. Etiketa na mieru môže obsahovať čokoľvek. O všetko sa postaráme za vás.

Náš široký sortiment zahŕňa vtipné, ale aj serióznejšie a luxusnejšie etikety s nápaditým a originálnym dizajnom. Okrem druhu etikety a jej dizajnu si možno zvoliť druh darčekového vína.

Predávame neobyčajné darčekové vína s myšlienkou a vlastným príbehom. Povedz to vínom, povedz to inak a osláv narodeninovú párty či meniny originálne a zábavne.

Vychutnajte si je kedykoľvek počas dňa. Šumivé víno z perál Rosé dokonale ladí k studeným predjedlám, zelenine, ryži, bielemu mäsu, rybe a ľahkým cestovinám. Tiež sa hodí k jemnému pečivu.

Priehľadné ružové víno so žiarivými a lákavými odtieňmi fialovej. Keď sa fľaša otočí, uvoľní sa ňou „oblak striebornej ruže“. Vôňa je čistá, svieža, ovocná a kvetinová, pripomínajúca fialky a tropické ovocie. Má dlhú intenzívnu chuť, ktorá je svieža, príjemná, korenistá a sladká. Chuť na konci je ovocná s čerstvou kyslosťou.

V PRÍPADE ZÁUJMU O ZMENU ETIKETY, UVEĎTE SVOJE POŽIADAVKY DO POZNÁMKY.

Teplota servírovania

Podávajte vychladené medzi 8º a 10º.
Objem: 750 ml.
Alkohol: 8,5% obj.