PERLOVÉ VÍNO – SILVER

23.90

PERLOVÉ VÍNO – SILVER

Darčekové perlové víno – na narodeniny je klasikou, ktorou nesklamete žiadneho oslávenca. Ak sa chcete od ostatných gratulantov odlíšiť, mali by ste siahnuť po exkluzívnom darčekovom víne s nápaditou etiketou.

Vyberať si môžete z rôznych etikiet, rôznych nápisov, blahoželaní či etikety s číslicou, ktorú vyberte podľa veku oslávenca. Samozrejmosťou je pridanie fotografie oslávenca. V prípade záujmu je u nás možné zakúpiť si víno s vlastnou navrhnutou etiketou. Etiketa na mieru môže obsahovať čokoľvek. O všetko sa postaráme za vás.

Náš široký sortiment zahŕňa vtipné, ale aj serióznejšie a luxusnejšie etikety s nápaditým a originálnym dizajnom. Okrem druhu etikety a jej dizajnu si možno zvoliť druh darčekového vína.

Vďaka svojej ovocnej a jemnej chuti bieleho hrozna sa šumivé víno z perál perfektne hodí k ryži, bielemu mäsu, rybe, sushi a ľahkým cestovinám (zelenina, ryba, morské plody).

Začína ako biele víno, sladinou hrozna, prechádza náznakom kávy a končí dômyselnosťou a príchuťou šampanského. Premyslená zmes rôznych druhov hrozna z oblasti Stredozemného mora.

Biele víno, ktoré je prvou voľbou autora, je jasné, svetlé s atraktívnym efektom prerážania bronzovej farby spolu s pomalým uvoľňovaním malých bubliniek. Jemné a stále perletenie. Čistý nos, chutné a jemne ovocné. Šumivé v ústach, ovocné, polosladké, čerstvé a jemne kyslé. Prvá chuť je veľmi príjemná, trochu pripomína francúzske šampanské a španielsku kávu.

V PRÍPADE ZÁUJMU O ZMENU ETIKETY, UVEĎTE SVOJE POŽIADAVKY DO POZNÁMKY.

Podávajte chladné. Medzi 8º a 10º.
Objem: 750 ml.
Alkohol: 8% obj.