Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Originálne perlové víno pre potešenie zraku aj chuti.

Vychutnajte si perleťové víno s neobyčajnou perlovou textúrou a lahodnou chuťou. Ideálne ako neobyčajný darček alebo na oslavu vzácnej udalosti.

Perla medzi vínami

Doslova! Aj tak sa dá nazvať luxusné perleťové šampanské so žiarivým odleskom. Stačí jemne zvíriť obsah a kochať sa neprestajnou farebnou vizuálnou hrou, ktorú trblietavé víno predvádza vo fľaši i v pohári. Zážitok z prípitku však pri zaujímavom pohľade na zamatovú štruktúru nekončí. Šumivé perlové víno aj lahodne chutí. Užívať si môžete svieže tóny ovocia so sladkým nádychom čerstvej kyslosti. Pomalé uvoľňovanie bubliniek šteklí na jazyku a zvýrazňuje atraktívnu vôňu, ktorá opája zmysly. Nečudo, že šampus z perál ľahko učarí všetkým milovníkom vína, ktorí chcú skúsiť niečo nové.

Prekvapte obdarovaného niečím iným

Či už si chcete perlové šampanské vychutnať v romantickej atmosfére vo dvojici, s priateľmi a rodinou, alebo ho chcete podarovať oslávencovi, touto voľbou budete určite vytŕčať z davu hostiteľov i gratulantov. Nie každý totiž nezvyčajné trblietavé víno pozná a mnohí nikdy nemali príležitosť túto špecialitu vidieť na vlastné oči, nieto ju ešte osobne vyskúšať.

Exkluzívne darčekové víno s perlovým efektom môžete navyše vylepšiť personalizovanou etiketou, ktorá podčiarkne nápaditý vzhľad. Podarujete tak originálny darček pripravený na mieru – a túto extra námahu každý obdarovaný určite ocení. Dáte mu tým jasne najavo, že vám na ňom skutočne záleží. Inšpirovať sa môžete kreatívnymi etiketami z našej ponuky alebo vytvoriť svoj vlastný dizajn.

DARČEK PRE MUŽA

PERLOVÉ VÍNO – GOLD

23.90

DARČEK PRE ŽENU

PERLOVÉ VÍNO – ROSÉ

23.90

DARČEK PRE ŽENU

PERLOVÉ VÍNO – SILVER

23.90