Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Personalizované plienkové torty pre dievčatká i chlapcov.

Plienková torta podľa vlastného výberu ponúka presne to, čo rodičia dieťatka potrebujú. Sami si môžete vybrať, čo bude torta z plienok obsahovať.

Darček pre rodičov aj bábätko

Očakáva niekto z vašich blízkych, priateľov či známych nový prírastok? Tzv. baby shower, príchod na svet, narodeniny, meniny, krst či iné sviatky tých najmenších členov rodiny môžete osláviť spolu s maminou, oteckom aj ich potomkom. Čo im však podarovať? Vymyslieť darček pre bábätko a rodičov zároveň, vie byť dosť náročná úloha. Avšak, plienkové torty vás od dlhého premýšľania odbremenia. Najlepšie na tom je, že recept na tortu z plienok nepotrebujete – pripravíme ju za vás!

Prekvapenie s praktickým využitím

To, že tieto špeciálne torty pre deti obsahujú jednorazové plienky, je zrejmé už zo samotného názvu. No veľkolepé darčekové balenie v sebe skrýva oveľa viac. Okrem 50 kusov plienok sa v torte nachádza kvalitný textil, akým sú napríklad detské ponožky, či roztomilá plyšová hračka. Rodičom tak ušetríte náklady za základné potreby pre bábätko a podarujete užitočnú výbavu namiesto zbytočností, ktoré by pravdepodobne aj tak zapadali prachom.

Plienková torta pre dievčatko aj chlapčeka

Nezáleží na tom, či tvoríme plienkové torty pre chlapcov alebo dievčatá. Malým princom i princeznám a ich rodičom vždy doprajeme vizuálny zážitok a aj poriadnu dávku pohodlia. Vybrať si môžete dizajn, farbu aj plienky podľa vlastných predstáv. Obľúbené plienky Pampers môžeme zameniť za vami zvolenú značku a prispôsobiť vieme aj ich veľkosť. Personalizovaná plienková torta pre deti môže niesť meno malého drobca, dátum narodenia či osobnú gratuláciu. Je tak originálnym darčekom, ktorý poteší a poslúži zároveň.