Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Personalizovaná čokoláda ako unikátny darček pre každého

Horká, mliečna alebo biela čokoláda poteší každého, kto miluje sladké. Darčeková čokoláda navyše obsahuje prianie, akým vyjadríte všetko aj bez slov.

Čokoláda ako darček na každú príležitosť?

Stavte na klasiku v personalizovanom prevedení, ktorá nadchne každého milovníka sladkostí. Narodeninové, meninové priania, romantické vyznania či srdečné gratulácie za vás povedia darčekové čokolády. Každý sviatok tak môžete osláviť s vašimi najbližšími či známymi skutočne originálne. Vyjadriť svoje pocity môžete vlastnými slovami alebo sa inšpirujte predvolenými prianiami. Či už si vyberiete tabličku čokolády alebo čokotelegram, povedať úprimné všetko najlepšie, gratulujem, prepáč, ďakujem či ľúbim ťa nebude nikdy ľahšie a sladšie!

Lahodné potešenie vyrobíme na mieru

Nič nepoteší maškrtný jazýček viac ako kvalitná belgická čokoláda. Tie z našej ponuky sú ručne vyrábané na každú vami vybranú príležitosť v 2 veľkostiach – štandardnej alebo dvojitej.

Na výber máte zároveň všetky 3 klasické druhy. Mliečna čokoláda, horká aj biela čokoláda je ručne zdobená textom, ale aj rôznymi orieškami, jedlými dekoráciami či lahodným lyofilizovaným ovocím. Takto sušené plody si zachovávajú chuť, žiarivú farbu, vitamíny a minerály ako tie čerstvé! Naša výroba čokolády tak spája poctivé ingrediencie a jemné ovocné chute, ktoré sa dokonale rozplývajú na jazyku.

Niečo pod zub pre všetkých

Kvalitná čokoláda je univerzálnou zárukou úspechu. Vyčaruje úsmev na tvári malým i veľkým bez rozdielu. Navyše, s vlastným venovaním viete vašim darčekom dodať osobité čaro, ktoré obdarovaní určite ocenia. Stačí už len vybrať tie druhy čokolády, na ktoré sa im budú najviac zbiehať slinky