Zobrazuje sa všetkych 19 výsledkov

Čokotelegram poteší a zároveň zachutí každému adresátovi.

Darčekové čokolády v podobe telegramu alebo s ručne písaným odkazom v roztomilých škatuľkách z dreva či kovu. Povedzte to originálne a chutne.

Telegram a čokoláda s venovaním v jednom

Chcete namiesto pohľadnice či pozdravu z papiera vyskúšať naozaj originálne prianie? Táto darčeková čokoláda v sebe spája príjemné s užitočným. Vyznanie lásky, narodeninovú či meninovú gratuláciu, vianočný vinš, úprimné prepáč či ďakujem povie za vás. Blahoželanie, ktoré by v papierovej forme inak skončilo v smetnom koši, tak poteší nielen oči a srdce, ale aj chuťové poháriky!

Belgická čokoláda v elegantnom balení

Vybrať si môžete nielen z množstva personalizovaných odkazov, ale aj obalov. Klasické papierové darčekové balenie dopĺňa kovová či štýlová drevená škatuľka. Adresátovi tak telegram poslúži aj dlho po tom, čo splní svoj prvotný účel. Kvalitná čokoláda v luxusnom prevedení je skutočne skvelý nápad na darček pre všetky maškrtné jazýčky. Tie si totiž s radosťou pochutnajú na písmenách, ktoré tvorí prevažne mliečna čokoláda. Avšak, text a jednotlivé slová oddeľujú aj tabličky symbolizujúce medzery či srdiečka. Svoje miesto si tak vo vnútri nájde aj biela čokoláda. Čokoládový telegram jednoducho predstavuje dokonalé spojenie pohľadnice a sladkého dezertu.

Sladké potešenie vyrobíme na mieru

Či už si vyberiete čokotelegram alebo vás viac zaujme čokoláda s ručne písaným odkazom, oslávenca istotne potešíte originálnym kúskom, ktorý vytŕča z davu klasických čokolád dostupných v každom obchode. Ak vám žiadna čokoláda s venovaním z našej ponuky nevyhovuje, vytvoriť môžete svoj vlastný príbeh. Personalizovaný odkaz totiž prispôsobíme podľa vašich požiadaviek.

POVEDZ TO ČOKOTELEGRAMOM

Čokotelegram BOZKÁVAJ***MA***

21.00

POVEDZ TO ČOKOTELEGRAMOM

Čokotelegram MOJEJ ♥ LÁSKE

21.00

POVEDZ TO ČOKOTELEGRAMOM

Čokotelegram VESELÉ VIANOCE

16.00