Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Darčekový box pre všetkých, mužov, ženy i deti.

Darčekové boxy obsahujú alkohol, mydlové ruže, kinder čokoládu a mnoho ďalších darčekov. Vyberte si kombináciu, ktorá obdarovaného zaručene poteší.

Darčekové boxy na každú príležitosť

Poznáte to. Chcete nájsť praktický darček pre muža či luxusné darčeky pre ženy, no neviete, čo by ich potešilo najviac. Navyše, vymýšľať originálne darčeky pre svojich blízkych, rodinu, priateľov či kolegov treba hneď niekoľkokrát do roka. Jeden darček na narodeniny, meniny, Valentína, ďalší darček pre mamu na Deň matiek či MDŽ a zabudnúť, samozrejme, nemôžeme ani na všetky darčeky na Vianoce. Nečudo, že aj tým najkreatívnejším z nás občas dôjdu nápady.

Skvelá kombinácia toho najlepšieho

Darčekové boxy v sebe skrývajú tie najobľúbenejšie kúsky zo sveta narodeninových, meninových, vianočných či romantických prekvapení. Vybrať tak môžete darčekový box, ktorý bude obsahovať všetko to, čo obdarovaného zaručene poteší.

Každý darček pre muža by mal predsa obsahovať fľašu dobrého alkoholu a niečo dobré pod zub k tomu. Darčekový box pre mužov z našej ponuky je tak vhodný najmä pre gentlemanov, ktorí majú v obľube kvalitné drinky, cigary, dezerty či kozmetiku.

Darčekový box pre ženu zas môže prekvapiť dámy detailne naaranžovanými kvetmi, vyberanými sladkosťami a jemnými bublinkami vo fľaši luxusného šampusu. Vybrať tej svojej môžete luxusný flower box, ktorý vypĺňajú čisto ruže, alebo taký, ktorý okrem kvetov obsahuje aj iné jedlé pozornosti.

Milovníci čokolády a tí najmenší oslávenci zase ocenia sladké maškrty od populárnej značky Kinder. Tipom na ideálny darček pre dieťa je teda bohatý Kinder box. Darčekový box má tvar ako klasická torta, vďaka krásnemu baleniu s mašľou