Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

Debny s páčidlom sú výborným darčekom pre ozajstných chlapov.

Drevená debna pre gurmána ponúka originálny spôsob obdarovania chlapa. Debna s páčidlom pripraví veľa zábavy a príjemné prekvapenie po jej otvorení.

Darčekové debny s pokladom vo vnútri

Fľašiam v obyčajných podlhovastých darčekových taškách odzvonilo. Pre poriadnych chlapov je tu pevná drevená truhlica, ktorá čaká na svoje slávnostné otvorenie. Namiesto gýčových darov, obyčajných ponožiek či kozmetiky z drogérie obsahuje len kvalitné tekuté percentné poklady a sladké či slané dobroty, ktoré skutoční gurmáni ocenia s neskrývaným nadšením. Navyše, s vymýšľaním aj chystaním prekvapenia nemusíte strácať čas, pretože darček pre muža pripravíme za vás.

Bez práce nie sú koláče

Toto prekvapenie však nebude bez námahy. Drevená debna s vekom je dôkladne uzatvorená a dostať sa k jej lahodnému obsahu môže obdarovaný len prostredníctvom páčidla a svojej mužskej sily. Na rozdiel od tašiek, stúh či baliaceho papiera bude nielen darčekový box, ale už len samotné rozbaľovanie nezabudnuteľným zážitkom. Aj preto je darčeková debna gentlemanmi vnímaná ako ten najlepší darček pre chlapa!

Luxusné darčeky pre mužov

Darčeková debna obsahuje originálne darčeky, ktoré vás odlíšia od ostatných gratulantov. Drevená debna s páčidlom je ideálna najmä pre milovníkov rumu, whiskey aj vína. Debna pre pivára zasa poteší pánov vyberanými kvasenými alkoholickými nápojmi. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodná ako darček pre manžela, brata, kamaráta či kolegu. Pre mnohé dámy je prvou voľbou keď zúfalo hľadajú špeciálny darček pre otca alebo dedka. Ručíme za to, že drevená debna plná lahodných chutí a vôní ani v jednom prípade nesklame. Stačí si už len vybrať ten najvhodnejší darčekový box pre muža.