Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Drevené dekorácie na stenu a drevené ozdoby na stromček.

Dekorácie z dreva môžete napríklad zavesiť na stenu alebo venovať ako darček svojim blízkym. Sú tiež nápadité ako vianočné dekorácie na stromček.

Podarujte kúsok prírody

Hľadáte maličkosť, ktorou by ste obdarovali svojich blízkych alebo spestrili už premyslený darček? Siahnuť môžete po prírodných materiáloch, výrobkoch z dreva či dokonca drevených módnych doplnkoch. Potešia všetkých ľudí, ktorí majú radi tradičné doplnky. Pôsobia prirodzene a vďaka univerzálnemu dizajnu nikdy nevyjdú z módy. Avšak, tieto dekorácie do domácnosti ocenia najmä tí, ktorí doma preferujú naturálne produkty pred tými umelými, čím dbajú na životné prostredie. V ponuke nájdete produkty z rôznych druhov dreva.

Drevené dekorácie pre každého

Drobné drevené dekorácie poslúžia esteticky, ale aj prakticky – napríklad ako menovky na darčeky pre členov rodiny. Tie zo zimným motívom môžu obdarovaní následne použiť ako vianočné ozdoby na stromček. Na menšie drevené ozdoby vieme vygravírovať alebo vyrezať mená, či vianočné prianie. Vznikne tak originálny darček vytvorený na mieru! Obdarovať ním môžete rodinu, kamarátov i známych. Navyše, mnohé produkty dodávame vo výhodných setoch, ktoré obsahujú viacero kusov.

Väčšie drevené ozdoby upútajú na prvý pohľad a doprajú fádnemu interiéru jedinečnú atmosféru. Spestriť môžu domov, firemné priestory, reštaurácie i kaviarne. Stačí už len vybrať ten správny odtieň dekorácie z dreva, ktorý dizajnovo zapadne do miestnosti.