Drevený motýlik pre trendový outfit s rozličným dizajnom.

Drevené motýliky otec a syn, personalizované drevené motýliky či pánske motýliky z dreva s folkovým nádychom pre jednoduché nosenie a dokonalý vzhľad.

Štýlové pánske motýliky z dreva

Nielen dámska, ale aj pánska móda obsahuje množstvo unikátnych doplnkov. Do tejto kategórie nepochybne spadá aj pánsky motýlik. Ten správny dokáže rozžiariť formálny outfit aj samotnú osobnosť nositeľa. Či už hľadáte motýlik na svadbu, oslavu, pracovný deň alebo len praktický darček pre muža, drevený motýlik určite nebude módnym prešľapom. Práve naopak. Univerzálna farba dreva sa hodí ku každému odtieňu pokožky, obleku či košeli. Prírodný materiál tak vyhovie aj tým najnáročnejším.

Pre malých aj veľkých gentlemanov

Hnedý motýlik z dreva patrí medzi elegantné doplnky, ktoré si čoraz častejšie nachádzajú svoje čestné miesto v šatníku mnohých pánov i chlapcov. Na rozdiel od viazania klasickej kravaty sa drevené motýliky zapínajú a nastavujú úplne jednoducho. Ich nosenie je pohodlné a čistenie nenáročné. V širokej ponuke nájdete aj pánske motýliky pre otca a syna v spoločnom sete. Darček pre manžela tak môže byť zároveň prekvapením pre synčeka. Zaručíte tak, že pri najbližšej príležitosti budú vaši chlapi v spoločnosti dokonale zladení.

Personalizované drevené motýliky

Darčeky pre mužov už nemusia byť dilemou. Drevený motýlik poteší pánov každej vekovej kategórie a každý je originál. Stačí si vybrať z množstva druhov dreva, štruktúr a ornamentov. Prispôsobiť môžete aj dizajn stúh, ktoré zdobia stred motýlika. V ponuke sú distingvované jednofarebné, veselé bodkované či kvetované s folklórnym nádychom. Využiť však môžete aj možnosť gravírovania iniciálok mena, čím sa motýlik stane úplným unikátom.