Zobrazuje sa všetkych 21 výsledkov

Mydlové kvety vo flowerboxe potešia svojou vôňou a krásou. 

Darujte luxusné mydlové kvety v boxe. Darčeková škatuľka plná vonných kvetov so vstavanou šperkovnicou zaručene vyčarí úsmev na tvári každej ženy.

Krása a vôňa, ktorá pretrvá

Vyčariť úsmev na tvári dámy nie je také ťažké, ako si mnohí myslia. Stačí myslieť kreatívne a typickú kyticu kvetov povýšiť na nový level. Či už flower box podarujete priateľke, manželke, mame, babičke či kamarátke k narodeninám, meninám, na Valentína, výročie alebo pri inej slávnostnej príležitosti, spomienku na špeciálny deň si v mysli uchová navždy. Tieto darčekové boxy pre ženy totiž obsahujú voňavé mydlové ruže, ktoré nikdy nezvädnú – rovnako ako vaše romantické, rodinné alebo priateľské puto.

Darček pre ženu, ktorý vydrží večne

Mydlové ruže prežijú aj stabilizované ruže, ktoré sú síce ozajstné, no vydržia svieže len niekoľko mesiacov alebo rokov. Na rozdiel od rezaných, mydlové kvety si môžu dámy užívať donekonečna a neriskujete, že darček o pár dní skončí v koši. O flower box sa navyše nemusíte už nijako špeciálne starať.

Flower box ako symbol lásky a luxusu

Vybrať vhodný darček pre ženu už nemusí byť neustálou dilemou. Ak si tá vaša potrpí na eleganciu a nové trendy, dlhotrvajúce ruže v boxe ju zaručenie očaria. Sú totiž spojením prirodzenej krásy rezaných kvetín s výdržou mydlových materiálov, ktoré potešia nielen oči, ale aj čuchové zmysly, a to vďaka parfumovanému obsahu.

Exkluzívne mydlové ruže v boxe máte na výber v rôznych sýtych i pastelových farbách, tvaroch škatuliek a prevedeniach. Napríklad jedna večná ruža v balení, trvácne ruže skombinované s rôznymi kvetmi či sladkosťami a dokonca flower box, ktorý zároveň slúži ako šperkovnica. Úspech garantuje aj rozkošný macko z ruží v luxusnom balení.