Zobrazuje sa všetkych 25 výsledkov

Smaltovaný hrnček s výstižným nápisom alebo obrázkom.

Objavte retro hrnčeky na každú príležitosť. Smaltované hrnčeky s dizajnom podľa vášho želania sú skvelým darčekom na svadbu, narodeniny či meniny.

Smaltované hrnčeky s potlačou

Čo spája typické kovové hrnčeky? Tradícia, trvácnosť a tie od nás aj kreatívny dizajn, ktorý vám prispôsobíme na mieru. Všetky smaltované hrnčeky sú skvelými spoločníkmi pri oddychu doma či na vychádzkach v prírode. Využiť ich môžete ako hrnčeky na kávu, čaj či akýkoľvek horúci i studený nápoj. Majú prevažne bielu podkladovú farbu, štandardný objem 300 ml a nerovnomerné zafarbenie, ktoré ešte viac zvýrazňuje retro vzhľad. Vďaka svojmu materiálu je hrnček odolnejší než obyčajná šálka na kávu. Pri správnej údržbe – ručnom umývaní namiesto toho v umývačke riadu – je teda isté, že svojho majiteľa bude tešiť dlhé roky v bezchybnom stave.

Tradičný hrnček ako darček

Smaltované hrnčeky môžete využiť u vás doma, na chate, alebo ich podarovať svojim blízkym ako originálny darček k narodeninám, meninám alebo pri akejkoľvek príležitosti.

Vtipné hrnčeky sú na to ako stvorené! Hlavne ak nájdete taký hrnček s nápisom, ktorý oslávenca dokonale vystihuje. Široká ponuka garantuje, že si každý príde na svoje a darčekové balenie v praktickej bielej škatuľke je univerzálne pre mužov i ženy. Smaltovaný hrnček pritom môžete kúpiť sám alebo v páre. Set hrnčekov tak poteší zaľúbencov, rodičov či babku a dedka, ktorí si z nich môžu vychutnávať obľúbené nápoje vo dvojici.

Vyberte si hrnček s textom na mieru

Viete, že by vášho blízkeho potešila šálka s menom, no neviete takú nájsť? My vám hrnček s menom s radosťou prispôsobíme! Stačí zadať meno či prezývku a personalizovaný darček vyrobíme podľa požiadaviek. Zvoliť si môžete aj odtieň lemu šálky. Smaltovaný hrnček tak bude zdobiť nielen potlač, ale aj okraj v klasickej čiernej alebo elegantnejšej striebornej farbe.