Lahodné karamelky v papieri s personalizovanou potlačou.

Krovky v obale podľa vlastného návrhu sú ideálne ako darček. Naše originálne a chutné karamelky vás budú reprezentovať trebárs na svadbe či vo firme.

Chutný karamel, ktorému nik neodolá

Tradičná karamelka má verne známu kryštalickú textúru a mliečnu chuť, ktorú si zamilovali deti aj dospelí po celom svete. Cukrovinky sa vyrábajú z masla, mlieka a cukru. Avšak, na tieto domáce krovky recept nepotrebujete. Karamelky totiž pripravíme za vás a zabalíme ich do papiera s personalizovanou potlačou.

Lahodné krovky s vaším dizajnom

Áno, aj sladkosti môžu niesť vaše meno či logo spoločnosti! Či už si chcete krovky vychutnávať v kruhu rodiny, na svadbe, so zamestnancami či partnermi vo firme alebo ich podarovať ako vianočný darček, pomôžeme vám ich prispôsobiť na akúkoľvek príležitosť.

Originálny darček pre maškrtníkov môžu tvoriť narodeninové karamelky s menom jubilanta, číslom dosiahnutého veku a dokonca vlastným blahoželaním. Svadobné krovky môžu zdobiť mená ženícha a nevesty, dátum sobáša či dokonca ľubovoľná fotografia. Sladkosti z karamelu sú vhodné aj ako pozornosť pre obchodných partnerov či darček na Vianoce i Mikuláša s tematickým vinšom a priezviskom rodiny.

Vyberte si akýkoľvek vzhľad aj množstvo

Kreativite sa u nás žiadne medze nekladú a gramáži tiež nie. Balenie s hmotnosťou 1 kg obsahuje približne 64 kusov samostatne balených karameliek. Ak toto množstvo maškrtným jazýčkom nepostačuje, dostupné sú aj krovky v 2 – 5 kilogramových baleniach. K dispozícii sme vám aj pri väčšom odbere a s radosťou vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru.