Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Kinder čokoláda v boxe poteší malých i veľkých.

Čokoládová torta z čokolády Kinder obsahuje samé maškrty. V boxe plnom sladkých prekvapení čaká Kinder Bueno, Kinder Cards, Kinder Pingui a ďalšie.

Torta zo sladkostí značky Kinder

Máte vo svojom blízkom rodinnom či priateľskom kruhu niekoho, kto nedá dopustiť na populárne Kinder výrobky? Kinder vajce či čokoládky s usmievavým chlapčekom na obale majú tradíciu trvajúcu už niekoľko desaťročí. Rovnako tak aj samotná talianska spoločnosť FERRERO SpA, pod ktorú výroba sladkostí Kinder spadá. K typickým produktom sa časom pridali nové, ktoré táto špeciálna torta pre deti obsahuje tiež.

Pre malých aj veľkých maškrtníkov

Darčekové boxy pre deti sú však vhodné aj pre dospelých. Tvoria ich najrôznejšie produkty. Od spomínaných čokoládok, sušienok Kinder Cards a Kinder Pingui tyčiniek, cez Schoko Bons cukríky až po známe Kinder Surprise vajíčko s prekvapením vo vnútri. Nesmie chýbať ani Kinder Bueno, hrošík Kinder Happy Hippo či Choco Fresh maškrta. Navyše, darčekový box má tvar ako klasická torta, vďaka krásnemu baleniu s mašľou.

Na narodeniny či Mikuláša

Naháňať sa po obchodoch, nakupovať sladkosti a tvoriť samostatné balíčky či darčeky na Mikuláša už nemusíte. Kinder box obsahuje najlepšie lahôdky svetoznámej značky, ktorej kvalitné výrobky všetci poznajú a zbožňujú. Potešiť nimi môžete drobcov aj na narodeniny, meniny či Deň detí. Čokoládová torta môže byť zároveň motivácia a sladká odmena pre šikovných žiakov na konci školského roka.

DARČEK PRE DIEŤA

KINDER BOX 1

33.00

DARČEK PRE DIEŤA

KINDER BOX 2

33.00

DARČEK PRE DIEŤA

KINDER BOX 3

33.00

DARČEK PRE DIEŤA

KINDER BOX 4

35.00

DARČEK PRE DIEŤA

KINDER BOX 5

28.00

DARČEK PRE DIEŤA

KINDER BOX 6

33.00