Zobrazený jediný výsledok

Stolná fotolampa sprítomní prežité okamihy šťastia a pohody.

Vykúzlite si čarovnú atmosféru vo vašej spálni, detskej izbe či obývačke. Pomôže vám naša lampa s fotkou zachytávajúca chvíle s rodinou či priateľmi.

Svietidlá ako personalizované darčeky

Možno ste ani netušili, že medzi darčeky s vlastnou fotkou patrí aj praktická foto lampa. Namiesto klasických fotografií, rámikov či albumov, môžete svoje zážitky a spomienky uchovať originálne prostredníctvom foto lampy. Darčeky s fotkami majú svoje osobité čaro a oslávencovi tak pri každom pohľade pripomenú príjemné rodinné momenty, romantické okamihy či nezabudnuteľné chvíle strávené s priateľmi.

Dizajn lampy však nemusí tvoriť priamo fotografia, ale akýkoľvek obrázok či motív, ktorý by podľa vás obdarovanému vyčaril úsmev na tvári. Pre tých najmenších je napríklad vhodná aj písmenková lampa.

Stolná lampa s príbehom

Lampa s fotkou je personalizovaný darček, ktorý sa hodí do každej miestnosti. Keďže vytvára naozaj príjemnú atmosféru, je vhodná aj ako nočná lampa. Novým domovom jej môže byť polička v detskej izbe, komoda v obývačke alebo nočný stolík vedľa postele. Na týchto miestach však nebude vynímať len ako pekná dekorácia, ale aj praktický doplnok. Interiér rozžiari jemným svetlom a ľubovoľným motívom, ktorý sami vyberiete.

Navrhnite originálny darček s nami

Stolná lampa sa môže od hlavy po päty pýšiť vašim vlastným dizajnom. Vybrať môžete potlač na tienidle a tiež farbu podstavca. Svietidlo viete vopred prispôsobiť farbám vášho domova alebo vkusu oslávenca – v prípade, že ho plánujete niekomu venovať. Lampa tak bude niesť váš rukopis a darček s fotkou bude o to osobnejší.

DARČEK PODĽA DRUHU

POVEDZ TO FOTOLAMPOU

35.0037.00