Exkluzívny flowerbox z penových ruží
v tvare zvieratka.

Trvácne mydlové ruže v tvare zvieratka v prepychovom darčekovom balení sú ideálne pre ženy každého veku. Večné ruže nezvädnú a zostanú dlho dokonalé.

Flower box v tvare zvieratka

Mnohé dámy sa zhodnú v tom, že kvety sú tie najkrajšie darčeky pre ženy. Obzvlášť ruže sú už tradičným romantickým symbolom lásky. Čo tak darovať vašej partnerke, manželke či kamarátke večné ruže, ktoré nikdy nezahynú? Macko z ruží je skutočne exkluzívnou voľbou, či už tej svojej túžite vyznať lásku, pogratulovať, ospravedlniť sa, či poďakovať.

Umelé ružičky najrôznejších odtieňov, z rovnakého materiálu ako flower boxy z penových ruží, sú naaranžované do tvarov roztomilých plyšových zvieratiek. Sú rôznych veľkostí a zdobí ich elegantná mašľa. Súčasťou je aj prepychové darčekové balenie, ktoré dovedie darček pre ženu k úplnej dokonalosti. Maco z ruží však poteší nielen dospelé dámy, ale aj malé slečny, ktoré si ho môžu hrdo vystaviť na obdiv v detskej izbe. Je totiž univerzálnou dekoráciou, ktorá sa hodí do každého interiéru.

Originálny darček, ktorý vydrží navždy

Podobne ako flower box obsahujúci mydlové kvety, aj macko z ruží môže svoju majiteľku tešiť naveky. Bude tak krásnou a dlhotrvajúcou spomienkou na narodeniny, meniny, výročie, svadbu, Deň matiek, MDŽ či iný špeciálny deň. Pestrofarebnú kyticu, pevný tvar lupeňov a luxusnú dekoráciu v jednom si tak obdarované dámy môžu užívať donekonečna. Stačí už len vybrať také umelé či živé stabilizované ruže, ktoré všetky city a slová skutočne vyjadria za vás.