Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Odolný obal na mobil s fotkou, obrázkom alebo nápisom.

Personalizovaný kryt na mobil je unikátnym darčekom na Valentína, meniny či narodeniny. Navrhnite unikátny obal na mobil pre seba či svojich blízkych.

Odolné obaly na mobily

Či už vyberáte kryt na telefón pre vás alebo niekoho iného, kvalitné puzdro na mobil je racionálnou voľbou, ktorú neoľutujete. Každý smartfón dokonale ochráni pred škrabancami, nárazmi aj pádmi. Predĺži tým životnosť zariadenia a majiteľovi ušetrí nielen starosti, ale aj značné financie na opravy, ktoré by vznikli poškodením nechráneného telefónu. Kryty na mobily z našej ponuky sú navyše dokonale prispôsobené na vybrané modely. Obsahujú presné výrezy na všetky dôležité konektory nabíjania, slúchadiel, tlačidlá zapínania a hlasitosti a otvory na reproduktor či mikrofón. Každé puzdro na telefón tak zaručuje bezproblémové každodenné používanie bez toho, aby ste kryt museli zložiť dole.

Nezáleží na tom, či hľadáte nový obal na Huawei, Samsung, iPhone či iný, z našej ponuky si viete vybrať puzdrá na mobily od takmer všetkých známych výrobcov smartfónov. Stačí zvoliť správnu značku a konkrétny model toho vášho.

Kryt na mobil s fotkou

Puzdrá na mobily však nemusia byť len nudnou praktickou záležitosťou. Okrem bezpečnostnej funkcie spĺňajú aj tú estetickú. Mnohí majitelia ich preto majú v zálohe hneď niekoľko. Obaly na telefóny následne striedajú podľa príležitosti či nálady. Ak chcete aj vy svoj smartfón zaodieť do nového šatu, vybrať si môžete niečo skutočne špeciálne, a to personalizované puzdrá na mobily. Zadnú stranu vášho zariadenia tak môže zdobiť fotka vašej rodiny, partnerky či domáceho miláčika. Vo vrecku si však môžete so sebou nosiť aj spomienky na výhľady z výletov v prírode či zážitky z dovolenky.

Darčekové obaly na telefóny

Personalizované kryty na mobily sú preto aj skvelým prekvapením pre oslávencov. Venujte svojmu blízkemu na ďalšie narodeniny či meniny originálny darček, ochrannú pomôcku a módny doplnok v jednom. Navyše, štýlové obaly na mobily s menami sú vhodné aj ako valentínsky darček pre partnerku či partnera.

DARČEK PRE MUŽA

KRYT NA MOBIL MENO 1

19.90

DARČEK PRE MUŽA

KRYT NA MOBIL MENO 2

19.90

DARČEK PRE MUŽA

KRYT NA MOBIL MENO 3

19.90

DARČEK PRE ŽENU

KRYT NA MOBIL MENO 4

19.90

DARČEK PRE ŽENU

KRYT NA MOBIL MENO 5

19.90

DARČEK PRE MUŽA

KRYT NA MOBIL MENO 6

19.90

DARČEK PRE MUŽA

KRYT NA MOBIL MENO 7

19.90

DARČEK PRE ŽENU

KRYT NA MOBIL MENO 8

19.90