Zobrazený jediný výsledok

Detská lampa pre sladký spánok vašich ratolestí.

Nevšedná lampa do detskej izby okamžite odoženie nočnú tmu a tmavé tiene. Uspite deti pri tlmenom svetle, aké vydáva písmenková nočná lampa do spálne.

Detská lampička zaženie tmu

Aj vaši drobci sa boja čiernych tieňov? Strašidlá pod posteľou zaručene odplaší detská nočná lampa, ktorá rozžiari miestnosť jemným svetlom. Tí najmenší tak môžu zaspávať úplne pokojne a nerušene snívať svoje sny celú noc. Tlmené svietidlo je skvelým pomocníkom pre maminy, keďže hravo nahradí nočné lampy do spálne, keď si potrebujú posvietiť na bábätko bez toho, aby ho zobudili. Starším ratolestiam zasa lampa do detskej izby zaistí pocit bezpečia a posvieti v tme, keď sa uprostred noci zobudia s potrebou ísť na toaletu.

Písmenková stolná lampa s menom

Keďže stolná lampa poskytuje útulnú atmosféru, môže niesť aj prívlastok nočná lampa. Novým domovom jej môže byť polička, komoda alebo nočný stolík vedľa postele. Nebude tu však slúžiť len ako štýlová dekorácia, ale aj praktický doplnok. Má tvar začiatočného písmena a výrez mena vášho synčeka, dcérky, vnúčaťa, synovca či netere. Zvoliť môžete nielen konkrétne meno či prezývku, ale aj farbu.

Svietidlo ako darček pre deti

Stolová lampa v tvare písmena je vhodná aj ako personalizovaný darček pre dievčatá i chlapcov. Rozžiari nielen interiér, ale aj detské očká. Farebný odtieň môžete prispôsobiť preferenciám potomka či dizajnu miestnosti. Cez deň tak spestrí náladu a večer bude svojim svetlom sprevádzať obyvateľov detskej izby do magickej ríše snov.

DARČEK PRE DIEŤA

PÍSMENKOVÁ LAMPA

26.00