Zobrazený jediný výsledok

Trendový machový obraz z prírodného machu
na mieru.

Machové dekorácie sú moderným doplnkom do každej domácnosti. Stavte na handmade obraz zo stabilizovaného machu, ktorý si nevyžaduje špeciálnu údržbu.

Stabilizovaný mach ako prírodná dekorácia

Machové steny a machové obrazy sú čoraz populárnejšie. Zdobia moderné byty i tradičné domy, komerčné priestory i firmy. Nečudo, že machové dekorácie dobyli svet interiérových doplnkov. Sú totiž kúskom prírody, ktorý si môžete jednoducho a štýlovo preniesť aj k vám domov.

V našej ponuke nájdete obrazy z machu v tvare srdca. Tvorí ich 100 % prírodný materiál. Živý mach je ručne zbieraný a upravovaný stabilizačným procesom, ktorý zachováva jeho prirodzené vlastnosti a vzhľad na dlhé roky. Vložený je do podkladu z dubového dreva. Machový obraz vám vyrobíme na mieru so závesným systémom alebo samostatným podstavcom. Umiestniť tak môžete mach na stenu prostredníctvom háčika. Dekorácia z machu však môže vďaka stojanu zdobiť aj stôl, poličku alebo komodu.

Obraz z machu v darčekovom balení

Obľubujú vaši blízki ručne vyrobené darčeky? Naše machové dekorácie nimi skutočne sú. Handmade obrazy z machu potešia každého obdarovaného aj vďaka ďalším charakteristikám. Stabilizovaný mach nevyžaduje už žiadnu špeciálnu starostlivosť, napriek tomu bude prospešný nielen esteticky, ale aj zdravotne. V interiéri pomáha čistiť vzduch a má vysoké akusticko absorbčné vlastnosti. Stačí vybrať rozmer, farbu, poprípade podstavec či drevenú krabičku na uloženie a originálny darček vám vyrobíme na mieru!

DARČEK PRE ŽENU

MACHOVÉ SRDCE

51.9079.90