Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Stabilizované ruže pre vzácne ženy
vo vašom živote.

Flowerbox, ktorý tvoria trvácne ruže, spája krásu živých kvetov so stálosťou konzervačnej techniky. Darujte trvácne kvety v boxe s dlhou výdržou.

Živé ruže, ktoré pretrvajú

Prekvapte vašu partnerku, mamu či kamarátku kvetmi, ktoré po pár dňoch neskončia v koši. Trvácne ruže prešli stabilizačným procesom, ktorý zabezpečí svieži vzhľad a vlastnosti po dlhú dobu bez akejkoľvek špeciálnej starostlivosti. Romantické, rodinné alebo priateľské puto tak budú obdarovanej pripomínať v dokonalom stave až niekoľko rokov. Kytica v boxe zo skutočných rezaných kvetov alebo flower box z penových ruží? Lepší darček pre ženu snáď ani neexistuje. Podarovať jej ho môžete k narodeninám, meninám, na Valentína, výročie, na Deň matiek, MDŽ či na akúkoľvek príležitosť.

Darček a luxusná dekorácia v jednom

Dlhotrvajúce ruže v boxe sú obľúbené u žien všetkých vekových kategórií. Rady sa nimi pochvália pred kamarátkami, návštevou aj na sociálnych sieťach, no táto kytica kvetov vydrží čerstvá nielen na fotke. Stabilizované ruže v boxe v sebe spájajú krásu a šarm živých rezaných kvetov so stálosťou prírodnej konzervačnej techniky. Flower box je tak originálny darček, ktorý už nemusíte nijako špeciálne udržiavať.

Večné ruže a ich varianty

Vysoké alebo nízke trvácne ruže sú bohato aranžované v darčekovej škatuli, ktorá je zdobená mašľou zo saténovej stuhy. Stabilizované ruže sa od ostatných ruží z našej ponuky, do ktorej patrí aj luxusný macko z ruží, líšia pôvodom. Umelé ruže totiž nie sú tvorené prírodnými materiálmi, a teda nie skutočnými ružami. Napríklad zvieratko z ruží či voňavý mydlový flower box vydrží svojej majiteľke naveky, kým stabilizované ruže len niekoľko rokov. Je teda len na vás, ktorý variant si z pestrofarebných flower boxov vyberiete.