Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Župany dámske, pánske, saténové, fleecové
i bavlnené.

Luxusné saténové župany, bavlnené a fleecové župany s nápisom či menom využijete doma i na cestách. Pánske i dámske župany sú tiež skvelým darčekom.

Župany pre dámy aj gentlemenov

Či už v župane trávite len nevyhnutný čas po kúpeli a sprche, alebo sa v ňom chystáte do práce, leňošíte a relaxujete, mal by vám sadnúť ako šitý na mieru. My spravíme všetko preto, aby pánsky aj dámsky župan spĺňal všetky vaše požiadavky. Obzvlášť náročný môžete byť pri jeho návrhu. Vybrať si môžete materiál, veľkosť, farbu látky a nite ozdobného prešívania, dĺžku lemu či rukávov, kapucňu či dokonca elegantnú čipku. Všetko tak, aby vám padol ako uliaty.

Kvalitné župany s výšivkou

Župan je univerzálnou súčasťou šatníka a mnohý ho nepovažujú za originálny darček. Spolu s pyžamom, ponožkami a papučami sa môže javiť ako typický vianočný darček, ktorý síce neurazí, no ani neprekvapí. Personalizované župany s menom však povyšujú ideu tohto komfortného oblečenia na vyšší a oveľa distingvovanejší level. Luxus županov podčiarkujú detaily, počínajúc materiálmi a elegantným vyšívaním mien, prezývok či emblémov vpredu na hrudi aj vzadu na chrbte.

Darček pre nevestu, kamarátku aj rodinu

Dámsky župan tak môže byť sexy darček na rozlúčku so slobodou, na narodeniny, meniny či iný sviatok. Kým hrejivý bavlnený župan poteší rodičov a huňatý fleecový starých rodičov, zamatovo hebký saténový župan môžete venovať partnerke. Set županov je vhodný aj ako svadobný dar pre mladomanželov či svadobné prezlečenie počas príprav v deň sobáša. Župan s menom však poteší kohokoľvek, komu chcete podarovať radosť a pohodlie do všedných dní.