Swarovski poháre 470 ml Srdiečko darčekové balenie s Vínom 0,75 l

39.0049.99

Luxusné darčekové balenie dvoch pohárov Swarovski na víno uložené v saténe. Medzi pohármi je priestor na umiestnenie Vami preferovaného vína. Nádherný a exkluzívny darček.

Sklo je ručne brúsené pieskované a leštené. Každý pohár je ručne zdobený kryštálikmi SWAROVSKI® ELEMENTS. Exkluzívny darček zabalený v krásnej krabičke so satenóm, spolu s vínom. Vyrobené na Slovensku.

Vhodné nielen pre milovníkov vína a šampanského, ale aj ako svadobný darček k výročiu, narodeninám alebo ako dar pre obchodných partnerov.

Na všetky druhy pohárov si môžete dať vygravírovať text, obrázok alebo logo firmy podľa vašich predstáv. Vhodné na rôzne výročia, svadby, stužkové, súťaže či obchodných partnerov. Cena je na základe zložitosti a veľkosti (zvyčajne od 5 do 10€). Po zadaní vašich požiadaviek Vám vypočítame presnú cenu a približný termín dodania.

Etiketa na víne je plne personalizovaná, podľa vášho vlastného výberu z nášho eshopu. Poháre je možné gravírovať a personalizovať, vratane loga. Darčeková sada 2 pohárov Swarovski s vínom.

Štandardné balenie obsahuje: 2 ks pohárov na víno + flašu vína. Darčekové balenie v krabici.

Vymazať